ארד הבונה החברה הינה חברה משפחתית ותיקה, מנוסה ובעלת מוניטין של איכות ואמינות המלווה אותה כבר שלושה דורות.

ארד הבונה בע"מ נוסדה בשנת 1992 לחברה נסיון מוכח בבניית פרויקטים איכותיים במסגרת תמ"א 38, לצד פרויקטים של בניה רווייה קונבנציונליים. החברה הינה בבעלות יגאל ארד, מותיקי הענף, ובנו גיא ארד, אשר הצטרף לחברה לאחר שסיים לימודי הנדסה בהצטיינות בשנת 1996 בארה"ב. 
פעילות החברה מתמקדת באזור השרון. החברה עוסקת ביזום ובניית בתים משותפים, חיזוק ושיקום מבנים והוספת יחידות דיור לבניינים קיימים. אנחנו בחברה מאמינים כי הדיירים שותפים אמיתיים לאורך התהליך ופועלים איתם בשיתוף פעולה מלא.  

"ארד הבונה בע"מ" חרטה על דיגלה עקרונות של הקפדה על איכות בלתי מתפשרת תוך שימוש בידע ובחומרים המתקדמים ביותר, לצד אמינות, יושר והגינות. אמינות והקפדה של פעם, איכות וקדמה של היום, זה ארד הבונה בע"מ. 


החברה משלבת אוירה של משפחתיות, שורשיות ואמינות, לצד איכות בלתי מתפשרת בסטנדרטים הגבוהים והעדכניים ביותר.

אודות ארד הבונה

בעלי החברה

יגאל ארד
גיא ארד
אינג' גיא ארד מנכ"ל החברה.
הצטרף לחברה בשנת 1996 לאחר שסיים בהצטיינות את לימודי ההנדסה בלונג ביץ קליפורניה.
גיא שימש כיו"ר ועדת תמ"א 38 בהתאחדות בוני הארץ הארצית, כנציג מטעם הקבלנים בועדות הכנסת השונות, בתיקון 3, בנושא מיסוי ועוד. כמו כן הוא מנהל פורום אינטרנטי מטעם ההתאחדות ומרצה בקורס יזמים תמ"א 38 במכללת בילדינג.

יגאל ארד מבעלי החברה. 
עם שחרורו מצה"ל הצטרף למפעל "מרצפות כפר סבא" שהיו בבעלות אביו. יחדיו עבדו במפעל מס' שנים, לאחר מותו של אביו המשיך יגאל לנהל את המפעל. במהלך השנים הכיר קבלנים רבים ויצר שותפויות יזמות ובנייה בינהם קוטג'ים ובתים משותפים. בשנת 2014 קיבל את תואר "רב קבלן" ע"י נשיא התאחדות בוני הארץ. בין השאר עסק גם ביבוא ושיווק שיש. לאחר סגירת המפעל, חבר לשותפות עם יוסף חסון ז"ל שהיה קבלן בניין ויחד הקימו את חברת "ארד חסון חברה לבנין בע"מ"
. החברה עסקה בבניית בתים, דירות ומבני תעשייה באיזור השרון וגוש דן. לאחר פרישתו של יוסף חסון ז"ל גיא ארד קנה את חלקו בחברה והפך להיות שותף מן המניין ושם החברה שונה ל"ארד הבונה חברה לבניה בע"מ".
 
 
ארד הבונה חברה לבניה בע"מ, כתובת טשרניחובסקי 16 כפר סבא, ת.ד. 392, מיקוד 4427108, פקס 09-7484286, טלפון 09-7453004